ua en pl 

+38(032)294-94-40

(067) 674-04-23, (067) 672-01-21

Про JEKA

JEKA St. Paulusjeugdkampen v. z. wПерші в Україні

Пропонуємо подорожі та активний відпочинок для молоді і дорослих у міжнародних центрах організації JEKA за найдоступнішими цінами!

JEKA St. Paulusjeugdkampen v. z. w, що заснована в 1960 році в Брюсселі, є неприбутковою організацією, діяльність якої спрямована на організацію відпочинку для груп туристів за доступними цінами. Більш як за 57 років діяльності організації, більш ніж сім мільйонів туристів відпочивали разом з JEKA!

JEKA St. Paulusjeugdkampen v. z. w

Офіційним представником бельгійської організації JEKA в Україні є Підприємство "Активні канікули" - АККА (Ліцензія AГ №580981), завдяки якому Ви зможете скористатися всіма перевагами та пільгами в системі європейських Центрів відпочинку JEKA!

Подорож з JEKA Вам обійдеться на 30% -40% дешевше ніж у будь-якого іншого туроператора при тому ж рівні сервісу і надійності! Чому?

  1. Тому, що міжнародна туристична організація JEKA має більш 120 котеджів по всіх мальовничим точкам Європи, які постійно перебувають в її розпорядженні.
  2. Завдяки організації злагодженої структури з доставки продуктів харчування туристам, які проживають у міжнародних Центрах відпочинку JEKA (триразове харчування за системою JEKA).
  3. Тому, що туристи, які подорожують під прапором JEKA, мають в Європейських країнах знижки та пільги на проїзд, прокат, абонементи на спортивні розваги й відпочинок тощо від 10% до 20%.

JEKA є за своїм статусом неприбутковою організацією, у зв'язку з чим (на відміну від інших туристичних компаній) не може довільно підвищувати рівень цін за свої послуги при організації подорожей.

Ну і звичайно, JEKA економить на тому, що не надає послуг на рівні 4 - 5 зіркових готелів - та це й не потрібно для туриста, який веде активний спосіб життя, в якого кількість споживаних вражень і задоволень перевищує час сну. Котеджі JEKA - (на рівні 2 **) завжди чисті, доглянуті, з душами, туалетами, гарячою водою, номерами на 2, 3, 4, 6 і 8 осіб: вистачить і на компанію і на любителів усамітнитися! Єдина незручність: Ви повинні мати з собою рушник. Проте, з врахуванням "власного автобуса" - це зовсім не обтяжливо.

При організації подорожей АККА використовує автобуси Єврокласу, які на час подорожей стають ніби "вашої власністю". Куди захотіли, туди і поїхали - на всі 24 години! Звичайно це вигідніше і для Вас і для організаторів подорожі!

І, нарешті, - 58 років діяльності організації JEKA в Європі! Це щось означає. JEKA вибирає надійних партнерів у всіх країнах Європи, включаючи Україну, в особі її офіційного представника - АККА.

Ви про JEKA-AKKA раніше не знали? Надійність і добротний сервіс активного відпочинку за доступними цінами не вимагає гучної і нав'язливої реклами ... Хіба не так?

7 - 10 повноцінних днів відпочинку, 3-х разове харчування, проживання, проїзд, віза і страховка.

При цьому АВТОБУС - у повному Вашому розпорядженні. Хоч в бар, хоч на пляж або на екскурсію в радіусі до 300 км ...

Система міжнародних Центрів відпочинку JEKA сприяє проведенню подорожей групам туристів по різним європейським країнам та організації відпочинку згідно їх інтересів. Центри JEKA розташовані в мальовничих місцевостях по всій Європі.

Успішна діяльність JEKA досягається організацією відпочинку для груп туристів, яких об'єднує зацікавленість в активному відпочинку (походи, екскурсії, відвідування музеїв, подорожі по морях і узбережжю, річках і горах, на велосипедах, байдарках, каное, катання на лижах, віндсерфінг, параплан тощо).

При цьому JEKA завжди пропонує доступні ціни для всіх, хто мріє подорожувати по Європі.